Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/home/Deftrans/domains/o-nas.eu/public_html/wp-content/themes/Divi/core/_et_core_version.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/Deftrans/domains/deftrans.usermd.net/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/Deftrans/domains/deftrans.usermd.net/public_html/wp-content/themes/Divi/core/init.php on line 122 Baza Cad Decor mebli modułowych O NAS już dostępna! | Ø NAS

Pobierz uaktualnioną bazę Cad Decor mebli, umywalek i luster marki Defra i modułowych mebli łazienkowych marki Ø NAS i zaprojektuj łazienkę funkcjonalną, wygodną i piękną.

DEFRA i Ø NAS to marki mebli łazienkowych produkowanych przez Deftrans, polskiego producenta mebli łazienkowych. Ich oferta jest niezwykle szeroka i zawiera różnorodne meble, które spełnią oczekiwania funkcjonalne i estetyczne szerokiego grona odbiorców.

Najnowsza aktualizacja bazy Cad Decor obejmuje całą kolekcji marki Defra oraz meble modułowe z oferty marki Ø NAS. Zaktualizowana baza 3D pozwoli projektantom i architektom wnętrz na stworzenie wielu ciekawych i inspirujących aranżacji łazienek.

Kolekcje łazienkowych mebli modułowych marki Ø NAS to

  • STILLA i TORINO wraz z dopasowanymi blatami i umywalkami oraz
  • kolekcja różnorodnych pod względem wymiarów szafek MultiOPEN z lakierowanymi drzwiami oraz MultiGLASS z lustrzanymi frontami, których intrygujące układy doskonale wypełnią łazienkowe wnęki, zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania
  • uzupełnieniem powyższych kolekcji są otwarte półki QBIK w dwóch wymiarach i kolorach – białym i buku truflowego, które pięknie wyglądać będą w każdym pomieszczeniu.

Uaktualniona baza 3D marki Defra zawiera

  • Komplet modeli szafek łazienkowych z nagrodzonej Diamentem Meblarstwa i wyróżnionej tytułem Łazienka – Wybór Roku 2019 kolekcji SENSO, a także FLOU, POINT i ALESIA i innych.
  • Znane i cenione kolekcje mebli łazienkowych, takie jak COMO, GUADIX, MURCIA, OP-ARTY czy GRANADA w nowych odświeżonych kolorach i z nowymi funkcjonalnymi rozwiązaniami.
  • Nowe umywalki: zgrabna Fontino, kompaktowa Matrix oraz elegancka Frame w 3 wymiarach,
  • Nowe kolory lakierów i wybarwienia dekorów

Zaktualizowana baza produktów firmy Deftrans pozwoli na stworzenie pięknej, funkcjonalnej aranżacji, która doskonale wykorzysta dostępną przestrzeń, a dzięki projektowi pozwoli klientowi na dokonanie najlepszego wyboru.

Pobierz bazę CAD DECOR TUTAJ!

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

od 25 maja zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, zwane RODO. Jako administrator danych pragniemy poinformować Państwa o przetwarzaniu danych osobowych oraz zasadach ich przetwarzania w naszym serwisie.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, by Państwa dane osobowe przetwarzane były zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.
Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności, którą znajdziesz TUTAJ.

Pozdrawiamy,
Zespół Deftrans Sp. z o.o.